avrupa yakası

Silivri Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama firması, Silivri böcek ilaçlama şubesiyle Silivri ilçesinde oluşan tüm haşere problemlerine en kısa sürede çözüm getirmektedir.

Günün 24 saati haftanın 7 günü profesyonel hizmet sağlayan şubelerimiz, ekonomik ilaçlama fiyatları ile Müşterilerimize ulaşmaktadır. Silivri ilçesinde yer alan tüm bölgelerde ilaçlama faaliyetlerimizi %100 başarıya ulaştırmaktayız.

Böcek ve fare türlerinin insanlara vermiş olduğu zararların en büyüğü sağlık sorunlarıdır. Etrafımızda var olan bu zararlı canlılara karşı gerekli önlemler alınmadığı vakit çoğalarak taşımış oldukları virüs ve mikropları çevremize yayacaklardır. Silivri böcek ilaçlama hizmetimiz, yaşam alanlarımızda yer alan zararlı böcek ve fare türlerini en kısa sürede etkisiz hale dönüştürmektedir.

 Haşere Türlerinin Neden Olduğu Başlıca Hastalıklar;

  • Veba, Humma, Cilt hastalıkları, hepatit virüsü
  • Sıtma, Verem, Parazitsel hastalıklar, Alerjik reaksiyonlar
  • Tifüs, Gıda zehirlenmeleri, Dizanteri, mantar hastalığı

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılmakta olan ilaçlama yöntemleri ve ilaçları insan sağlığına etki sağlayabilecek önemli uygulamalardır. Kullanılacak ilaçların çevre ve sağlığını koruyacak ilaçlardan oluşması gerekir. Böcek ilaçlama Silivri hizmetimiz TSE etiketli ilaçları kullanarak insan ve doğa sağlığını koruyarak böceklerden arındırmaktadır.

Uygulamalarımız, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, sıçan, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği gibi tüm zararlı türleri kapsayarak kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

Silivri böcek ilaçlama şubemiz 7/24 ulaşabilmeniz için kesintisiz ilaçlama hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Silivri Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Silivri haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Silivri böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım