avrupa yakası

Şişli Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, İstanbul ve Kocaeli firmalarıyla birçok bölgeye böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Şişli böcek ilaçlama şubemizle Şişli ilçesinde yer alan bölgelere kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Böcek İlaçlama Uygulamalarının Önemi

Etrafınızda bulunarak çeşitli problemlere neden olan haşere ve fare türlerinin etkisiz hale dönüşebilmesi ilaçlama uygulamaları şarttır. Böcek ilaçlama yöntemleri ile zararlı haşereler kısa sürede yaşam alanlarınızdan arınmaktadır. Fakat dikkat edilmesi gereken önemli husus ilaçlama hizmeti alacağınız firmanın alanında uzman bir kuruluş olmasıdır.

Haşerelerin Zararları

Haşereler çok sayıda türe sahip olmakla beraber insanlara çeşitli zararlar vermektedirler. Şişli böcek ilaçlama hizmetimiz tüm haşere türlerine karşı ilaçlama gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan firmamız, yasal olarak hizmet veren bir kuruluştur. Kaliteli böcek ilaçlarımız doğa sağlığını korurken insanların sağlığı üzerinde de hiçbir olumsuz etki göstermemektedir.

Bulunduğumuz Alanlar İçerisinde En Çok Görülen Haşere Ve Fare Türleri

  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, pamuk faresi
  • Kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek
  • Çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği

Şişli böcek ilaçlama haşerelerin tüm alanlarda görülmesi üzerine ilaçlama uygulamalarını açık ve kapalı tüm bölgelerde gerçekleştirmektedir. Özellikle toplu yaşam alanlarında kolayca üreyerek etrafa yayılan haşere türleri tehlike saçmaktadır. Toplu yaşam alanlarının periyodik olarak ilaçlanması zararlı haşere türlerinden daima koruma sağlayacaktır.

Bio-Active böcek ilaçlama firması, böcek ilaçlama Şişli Şubesiyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz dün ve saate şubelerimize ulaşabilirsiniz.

Şişli Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Şişli haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Şişli böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım