Genel

Spor Salonu İlaçlama

Spor salonları ve her gün giderek artan fitness salonları koşu, ter, salon içindeki kafeterya vb. durumlar yüzünden haşerelerin ilgi odaklarıdır.Spor salonları ve her gün giderek artan fitness salonları koşu, ter, salon içindeki kafeterya vb. durumlar yüzünden haşerelerin ilgi odaklarıdır. Spor salonlarının ilaçlanması belli bir düzen içinde disiplin içinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Spor salonu ilaçlama periyodik sistemlerle yapılabilir. Spor salonlarında haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Spor merkezi ancak ilaçlama ile ferah alanlara kavuşur.

Spor salonlarına sadece yetişkin insanlar gelmez. Aynı zamanda çocuklarda gelmektedir. Her bireyin Sağlıklı olabilmesi adına mutlaka spor salonu ilaçlama yapılmalıdır ve şarttır.

Spor Salonları Ne Kadar Sıklıkla İlaçlanmalıdır

Spor salonları sosyal hayatımızın artık bir parçası haline gelmişken bu alanlarda zehirli ve zararlı canlı türlerinin önüne geçmek için bahar aylarının başında ve yaz aylarının sonunda yapılması uygundur. Haşere ve kemirgenler kapalı ve açık mekanlarda rahatlıkla yaşamlarına devam ederler. İlaçlamaların periyodik olarak yapılması durumunda haşere ve kemirgenlerin sonu gelmiş demektir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşere ve kemirgenler için uygulanan ilaçlama yöntemleri birbirinden farklıdır. Bu gün dünyanın her tarafında haşerelerle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Ancak artık eskisi gibi zor değildir haşere ve kemirgenlerle mücadele. Sadece alanında uzman kişi ve kurumlarla yola çıktığınız vakit artık gerisini düşünmeyin. Kullanılan en büyük ve en son teknoloji ilaçlama yöntemlerine bakacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve düzenekleri

Neden Profesyonel İlaçlama Satın Almalıyım?

İlaçlama hizmetini satın akıp uygulamadan önce, sizden daha öncekiler gibi bilgi sahibi olmadan asla hizmet satın almayınız. Bazı bireylerin ucuz ve korsan ilaçlar alarak bu ilaçları evde ilkel yöntemlerle uygun olamayan koşullarda uygulaması zehirlenme ve çeşitli cilt hastalıklarıyla alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu konuda mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketiyle çalışmanız gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsata ve gerekli izinlere sahip olmasına dikkat ediniz. İlaçlama yaparak Spor salonlarınızı hijyenik ve temiz tutabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım