avrupa yakası

Sultangazi Böcek İlaçlama

Birçok şubesiyle haşere ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, Sultangazi böcek ilaçlama şubesiyle 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Uygulamalarımız Cebeci, Habipler, Sultançiftliği, Kazımkarabekir, Sultançifliği, Yayla, Zübeydehanım başta olmak üzere tüm semt ve mahallelere ulaşmaktadır.

Haşereler Nerelerde Karşımıza Çıkar?

Haşere ve fare türlerinin bulunduğu sabit alanlar yoktur. Bu canlılar her türlü alanda gezerek kendilerine yuva arayan canlılardır. Özellikle insanların yoğun olarak yaşam sürdüğü alanlarda haşere türlerine sıkça rastlanır. Açık ve kapalı alanlarda yaşam sürmeye kolayda adapte olabilen haşere ve fare gruplarına karşı gerekeli ilaçlama tedbirleri alınmalıdır.Sultangazi böcek ilaçlama hizmetimiz, haşerelerin tüm alanlarda var olabilme özelliklerine karşı haşere problemi yaşadığınız her alana ulaşmaktadır.

Zaralı Haşere Türleri

  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, bit, hamam böceği
  • Kalorifer böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, güve, eşek arısı
  • Yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, salyangoz, çekirge, kene, pire, tahtakurdu, yaban arısı, karınca, Alman hamam böceği

Zararlı haşere türlerinden kurtulmak için alacağınız hizmetin kalitesine çok dikkat etmelisiniz. İlaçlama firmalarından alacağınız kaliteli hizmet hem sağlığınızı koruyacak hem haşere türlerinden en kısa sürede kurtulmanızı sağlayacaktır. Sultangazi böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı hizmeti ve uzman kadrosuyla garantili hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Firmamıza gün boyu ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgi ve randevu vermek için 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Sultangazi Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Sultangazi haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Sultangazi böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım