Diğer Haşereler

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu Mücadelesi

Tahtakurusu insan kanı ile beslenen tehlikeli haşere türleri arasında yer almaktadır. Garanti böcek ilaçlama, tüm haşere türlerine karşı hizmet sağlayarak sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı korumaktadır.

İnsan ve hayvan kanı ile besin ihtiyacını gideren böcek türleri daima tehlike yaratmaktadır. Tahtakurusu ilaçlama uygulamaları bu zararlı haşere türlerinden bulaşabilecek hastalıklara engel olmaktadır. Kan yolu ile virüsleri taşıyan tahtakurdu, üzerinde bulunduğu canlıdan beslendikten sonra üreme evresine geçmektedir. Bu böcekler beslenmeden ortalama bir yıl yaşayabilme özelliğine sahiptirler. Bu özellikleri nedeniyle yaşam alanlarımıza gizlenerek uzun süre yaşayabilirler. Tahtakurusu ilaçlama, yaşam alanlarınızda olabilecek tahta kurularına karşı önlem almanızı sağlayacaktır.

Bu haşere türleri aynı zamanda eşyalara da zarar verirler. Özellikle ahşap mobilyaları kemirerek oyuklar açan bu böcekler zamanla mobilyaların kullanılmaz hale gelmesine neden olurlar. Tahta kuruları ile mücadele de bireysel yöntemler etki sağlamadığı gibi bu haşerelerden etrafa çok pis bir koku yayılmasına neden olacaktır. Çünkü bu haşere türleri ezildikleri zaman bıraktıkları salgı ile ortama çok pis bir koku yayarlar.

Tahtakurusu i insanları ısırarak alerjik reaksiyonlara da neden olmaktadır. Sıcak ortamlarda üremeyi seven tahtakurusu her üremesinde üç yüze yakın yumurta bırakmaktadır. Genellikle eşyaların arasına yumurtalarını yerleştiren bu haşere türlerine karşı alanında uzman, tahtakurusu ilaçlama firmalarından hizmet almak oldukça önemlidir. Amatör firmalar tarafınca uygulanan ilaçlama uygulamaları eşyalarınıza kalitesiz kimyasal böcek ilaçlarının temas etmesi ile ciddi sağlık problemleri yaşamanıza neden olacaktır. Bio-Active böcek ilaçlama Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı daima korumaktayız. Sıvı, kokulu ve kokusuz ilaçlama tekniklerimiz ile yaşam alanlarınızı son teknoloji cihazlarımız ile ilaçlamaktayız. Tahtakurusundan Kurtulmak için Firmamızı 7 gün 24 saat arayarak ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Tahtakurusu ilaçlaması tüm alanlarınızı bu zararlı böceklerden korumak için en etkili çözüm yolu olacaktır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım