Diğer Haşereler Genel

Tesbih Böceği İlaçlama

Tesbih Böceği Mücadelesi

Tesbih böceği dünyanın her bölgesinde görülebilen bir böcektir. Bahçe, park, orman gibi yeşil alanlarda çokça karşılaşılan tesbih böceğinden kurtulmak profesyonel tesbih böceği ilaçlama hizmeti ile mümkündür.

Tesbih böcekleri buldukları tüm atıklarla beslenirken besin ihtiyacının büyük bir bölümünü ise kendi dışkıları ile sağlarlar. Dolayısıyla mikrop taşıyan bu böceklerin yaşam alanlarımızdan uzak durmasında büyük yarar vardır. Tesbih böceği ilaçlama uygulamaları açık ve kapalı alanlara uygulanabilmektedir.

Tesbih böceği ile mücadelede doğru ilaçlama zamanı oldukça önemlidir. Haşere türlerinin neredeyse hepsi çok hızlı üreme evresi geçiren canlılardır. Özellikle yumurta bırakarak çoğalan böcekler, bir gece içerisinde sayılarını yüzlerce arttırmaktadır. Bu böcekler kendilerini tehlikede hissettiği zaman kıvrılarak küçük bir boncuk şeklini alarak gizlenmeye çalışırlar. Evlere kadar ulaşan tesbih böceği, daha çok mutfakta görülmektedir. Yiyeceklerimize ortak olmaya çalışan bu böcekler gezindikleri alanlara dışkı bırakarak mikropların yayılmasına neden olup sağlık problemlerinin yaşanmasına sebebiyet verebilirler.

Bio-Active böcek ilaçlama, tesbih böceği ilaçlama uygulamalarını tüm alanlarda başarıyla gerçekleştirerek haşere problemlerine son vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı firmamız haşerelerin etkisiz hale dönüşmesini sağlarken daima insan ve çevre sağlığını korumaktadır. TSE etiketli ürünlerimizle ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren personellerimiz, alanında uzman ve tecrübe sahibi kişilerdir. Gün boyu kaliteli ve güvenilir hizmetin kapılarını ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla Müşterilerine açan şirketimiz, 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Firmamıza iletişim numaralarımızdan veya www.bocekilaclama724.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım