Bilgi

Unlu Gıda Mamulleri İlaçlama

UnLU Mamüller Fırın İlaçlama

Unlu gıda mamullerinin üretildiği imalathaneler çok temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Un kazanları, hamur tezgahları, yağ ve kullanılan diğer ürünlerin muhafaza edilmesi oldukça güç bir durumdur. Unlu gıda mamulleri ilaçlama tekniklerinde hassas davranılması gerekmektedir.

Unlu gıda mamullerinin üretildiği imalathaneler çok temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Un kazanları, hamur tezgahları, yağ ve kullanılan diğer ürünlerin muhafaza edilmesi oldukça güç bir durumdur. Unlu gıda mamulleri ilaçlama tekniklerinde hassas davranılması gerekmektedir.

Haşereler besin kaynağı arayışlarını özellikle unlu gıda mamullerinin üretim ve imalathanelerinde ararlar. Un, şeker, yağ, susam, baharat, et ürünleri, sebze gibi yiyeceklerin temel olarak yer aldığı bu alanlarda haşerelerin olma ihtimalleri büyüktür.  Bu konuda sağlığımız risk edecek haşereler karşı ilaçlama yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

İlaçlama Yaptığımız Alanalar

Fırın, pastane, börek salonları, simit salonları ve üretim tesisleri, pide salonları, tatlı baklava imalathanesi, şeker fabrikaları, şekerleme fabrikaları, çikolata fabrikaları, kahve imalathaneleri gibi alanlarda farklı yöntemlerle ilaçlama hizmeti verebilmekteyiz.

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

  1. Sıvı ilaçlama
  2. Jel ilaçlama
  3. Kokulu ilaçlama
  4. Kokusuz ilaçlama
  5. Fare İstasyonları

En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Gıda üretimi yapılan imalathanelerde en sık rastlanılan haşere türleri; pire, hamamböcekleri, kalorifer böceği, kakalak, fare, karınca, örümcek, kertenkele,  zehirli haşerelerden, akrep en sık ilaçlanan türlerdir. Bunun yanında firmamız, bit, kene, lağım faresi, çıyan, sinek, sivrisinek, güve, salyangoz, halı böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, tatarcık, kırkayak, tespih böceği, yaban arısı, eşek arısı, ev faresi, yılan, çıyan, salyangoz, mite gibi daha pek çok zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alabilmektedir.

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

Firmamız 7/24 kusursuz ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama, kalite, güven ve ekonomik fiyatlandırma seçeneklerini sizlere sunarak yaşam alanlarınızda rahat nefes almanızı sağlayan firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. TSE kalite tescil damgasına sahip olan ilaçlarımız kullanım alanlarınızda asla leke ve iz bırakmaz. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek zararlı kimyasal maddeler barındırmayan ilaçlarımız sadece hedef odaklıdır.

Kalite, Sağlık, Güven

Bugün uygulama yöntemlerimiz sayesinde uluslararası camiada saygın kurum ve kuruluşlar tarafından da desteklenen kurumsal şirketimiz, hem ilaçlama fiyatları, hem adil kotası sayesinde   Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir.

İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için müşteri temsilcimizi arayarak, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilir, ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlar için ise randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım