anadolu yakası

Üsküdar Böcek İlaçlama

Firmamızın İstanbul’daki tüm şubelerinde en yeni yöntemler uygulanmakta, profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz haşere ilaçlama işlemlerinde haşereler zararsız hale getirilmektedir.Üsküdar böcek ilaçlama servislerimizin garantili yöntemlerle verdiği hizmetler ile ilçedeki böcek ve fare sorununa kalıcı çözümler getirmekteyiz. Böceklerden kurtulmak için firmamızdan dilediğiniz her saatte yardım alabilirsiniz. Sıvı ve jel ilaçlarımız ile yaşam alanlarınızdan haşereleri uzaklaştırmaktayız. Uygulama yaptıracağınız alana göre kokulu ve kokusuz yöntemlerimizi uygulamakta, tüm alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız.

İlaçlama İşlemleri Neden Bireysel Olarak Gerçekleştirilmemeli?

Dışarıdan satın alacağınız ilaçlar, ne yazık ki haşereler üzerinde etki edecek kalitede değildir. Dışarıdan satın aldığınız ilaçlarla, haşereleri yaşam alanlarından uzaklaştıramazsınız. Aksine, dışarıda satılan ilaçların içinde bulunan kimyevi madde haşerelerin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Aynı zamanda bu ilaçlarla, böceklerin yuvalarına etki edemezsiniz. Bireysel olarak gerçekleştireceğiniz işlemlerde, ilaçlar yumurtalar üzerine nüfus etmemektedir. Yavrular kısa sürede yumurtalarından çıkmakta, kısa sürede bütün alana yayılmaktadır.  Dışarıdan satın aldığınız kalitesiz, içerisinde kimyevi madde bulunduran ilaçlar sağlığınızı tehlikeye atabilir.

Üsküdar böcek ilaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla uygulamayı geçekleştirdiği alanları böceklerden arındırırken, sağlığınıza da hiçbir zarar vermemektedir.

Sağlığınıza zarar vermeden, ekonomik fiyatlarla ilaçladığımız haşere ve fare türleri;

  • Kene, kakalak, tahtakurdu, hamam böceği, kulağakaçan böceği kalorifer böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep,  örümcek, fındık faresi, akar, yılan
  • Sivrisinek, Amerikan hamam böceği, ,karafatma,  mite, gümüş böceği, yaban arısı, ev faresi, kırkayak, sıçan, pamuk faresi,  halı böceği, çatı faresi, bit, pire, Alman hamam böceği,
  • Tatarcık, karınca, mayt, tesbih böceği, tatarcık, uyuz böceği, kertenkele, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, lağım faresi.

Üsküdar böcek ilaçlama servisleri günün 24 saati, yılın her günü müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır bocekilaclama724.com üzerinden bize ulaşabilir, 7/24 randevu talep edebilirsiniz.

Üsküdar Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Üsküdar haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Üsküdar böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım