avrupa yakası

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, birçok bölgeye haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama şubemizle Zeytinburnu ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelerine İlaçlama hizmeti sunuyoruz.

Haşere İlaçlamanın Önemi

Bulunduğumuz alanlar içerisinde yer alarak çok sayıda sağlık sorununa sebep olan fare ve böcek türlerinin yok olması ilaçlama uygulamaları ile mümkündür. Haşere ilaçlama uygulamaları ile etrafta var olan böcek ve fare türleri kısa sürede etkisiz hale dönüşmektedir. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta hizmet alacağınız firmanın yasal bir kuruluş olarak profesyonel hizmet sağlamasıdır.

Bulunduğumuz Alanlar İçerisinde En Çok Görülen Haşereler

  • Kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek
  • Çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği
  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, pamuk faresi

Böcekler çok sayıda türe sahiptir. İnsanlara çeşitli zarar veren bu canlılar verem, humma, tifüs, sıtma, dizanteri gibi önemli hastalıkların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olan firmamız, gerekli tüm belgelere sahip yasal bir kuruluştur. Yüksek kalitedeki TSE etiketli böcek ilaçlarımız çevre sağlığını korurken insanların sağlığı üzerinde de hiçbir olumsuz etki göstermemektedir.

Zeytinbunu böcek ilaçlama, böcek ve farelerin yaşam alanlarımızın tüm bölgelerinde görülmelerine karşı kapalı ve açık tüm mekanlara ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Okul, hastane, alışveriş merkezleri, otobüs, metro istasyonları gibi toplu yaşam bölgeleri haşere türlerinin sıkça istila etmiş olduğu alanlar içiresinde yer almaktadır. Bu gibi bölgelerin periyodik olarak haşere türlerine karşı ilaçlanması oldukça önemlidir.

Bio-Active böcek ilaçlama firması, Zeytinburnu böcek ilaçlama şubesiyle 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz dün ve saate şubelerimize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Zeytinburnu haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Zeytinburnu böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım